Teslimat ve İade Koşulları

Amacımız, sipariş sürecinizi mümkün olan en hızlı ve verimli şekilde tamamlamak. Teslimat politikamız ve prosedürlerimiz hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

•  Teslimat Şekilleri ve Ücretler

•  Sipariş Durumu

•  Siparişiniz ile İlgili Bize Ulaşın

•  İade ve Değişim


TESLİMAT ŞEKİLLERİ VE ÜCRETLERİ

Siparişler, soğuk gönderim ürün içermediği takdirde iş günlerinde kargoya verilmektedir (Pazartesi'den Cuma gününe, resmi tatiller hariç). Soğuk gönderim gerektiren probiyotik grubu ürünleri içeren siparişler Pazartesi ile Perşembe günleri arasında kargoya verilir. Siparişleriniz size bulunduğunuz il/ilçeye bağlı olmakla beraber 1-3 iş günü içerisinde ulaştırılacaktır. Bu süre içerisinde göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Kargo ücreti sipariş esnasında belirtilmektedir.


Türkiye dışına gerçekleştirilecek siparişler kabul edilmemektedir.


SİPARİŞ DURUMU

Siparişleriniz Pazartesi-Cuma günleri arasında, siparişlerin verilme sırasına göre işleme alınmaktadır.


Siparişinizin teslimat durumuyla ilgili bilgi almak istiyorsanız, lütfen size e-posta ile gönderilen kargo takip numarasını kullanınız. Siparişinizle ilgili her türlü sorunuz için 0212 220 31 00 numaralı telefonu arayarak veya siparis@nutravitas.com dresimize e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


SİPARİŞİNİZ İLE İLGİLİ BİZE ULAŞIN

Siparişinizi kargo sorumlusundan teslim alırken paket içerisini kontrol ederek eksik, hasarlı veya benzeri bir durumla karşılaşmanız halinde kargo sorumlusuna tutanak tutturarak kargonuzu teslim almayınız. Aksi halde firmamız tarafından sorumluluk kabul edilmeyecektir. Tutanak tutulması halinde bir kopyasını da kendinize alarak lütfen 0212 220 31 00 numaralı telefon veya siparis@nutravitas.com e-posta adresi aracılığıyla Müşteri Temsilcielerimizi bilgilendiriniz. Size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı da not ediniz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak için her zaman en iyi hizmeti vermeye özen göstermekteyiz.


İADE VE DEĞİŞİM

nutravitas.com'dan verilen siparişler çok hızlı bir şekilde işleme alınıp, kargoya verildiğinden dolayı verilen siparişte değişiklik veya iptal yapılamamaktadır. 


Satın aldığınız soğuk gönderim probiyotik ürün / ürünler için iade veya değişim kabul etmemekteyiz. Soğuk gönderim dışındaki ürün / ürünler için; ambalaj, kapak, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmamış ve iadesi sağlık ve hijyen açısından sorun teşkil etmeyen ürünler iade edilebilir. İadesi yapılacak ürün / ürünlerin kargo ücreti tamamiyle Alıcı’ya aittir.  Satıcıya (“Nutravitas”) ödemeli olarak gönderilen iadeler kesinlikle kabul edilmeyecektir.

İade süreci ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen 0212 220 31 00 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.